ArcelorMittal Europe – Flat Products

ArcelorMittal jest największym na świecie producentem stali, z ponad 250 000 pracownikami w ponad 60 krajach.

Firma jest liderem na wszystkich głównych światowych rynkach, włączając rynek samochodowy, budowlany, artykułów gospodarstwa domowego oraz opakowań. Grupa prowadzi działania w dziedzinie Research&Development, posiada znaczne złoża surowców i działa poprzez rozbudowane sieci dystrybucji.

Koncern produkuje cenione wyroby długie, takie jak kształtowniki (w tym grodzice), szyny i akcesoria kolejowe oraz obudowy górnicze wykorzystywane w budownictwie, transporcie szynowym i przemyśle wydobywczym. W ramach wyrobów płaskich , stosowanych przez przemysł motoryzacyjny i  AGD, duża uwaga poświęcona jest budownictwu.

Doskonałe parametry  techniczne, dowolne kształtowanie i niekończąca się gama kolorów i wykończenia stali, pozwala na zastosowanie jej na elewacjach, dachach spełniając najbardziej wyszukane oczekiwania architektów i projektantów.

ArcelorMittal Poland skupia ok. 70 proc. potencjału produkcyjnego polskiego przemysłu hutniczego. To także jeden z największych polskich eksporterów i największy producent koksu w Europie oraz całej grupie ArcelorMittal.

ArcelorMittal FCE Poland sp. z o.o.

ul. Ujastek 1
30-969 Kraków

ArcelorMittal Commercial Long Poland sp. z o.o.

Al. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

http://constructalia.arcelormittal.com/pl

Buduj ze stali

realizacja estinet.pl

Zapisz się na nasz newsletter