Stal ArcelorMittal w idealnym stanie znaleziona w domu z 1904 roku

W mieście Bonn w Niemczech podczas remontu stuletniego domu odkryto niedawno belki stalowe w idealnym stanie wyprodukowane przez hutę ArcelorMittal w Differdange.

Najwyższa jakość po prawie 120 latach

Stalowe belki mogły pozostać niezauważone, wtopiły się bowiem w białą aranżację wnętrza domu. Wszystko zmieniło się kiedy Pan Paul Udo Hanus, właściciel domu, zdecydował się na remont. Był zdumiony swoim odkryciem: napis „DIFFERDINGEN NP 12” wyróżniał się na masywnych stalowych belkach, które były „w idealnym stanie”.

Zastanawiając się, gdzie belki zostały wyprodukowane, Pan Hanus przeszukał internet, by ostatecznie dotrzeć do ArcelorMittal. Pomyślał, że dobrym pomysłem byłoby skontaktowanie się z firmą. W swoim mailu zwrócił uwagę na doskonały stan stalowych belek i złożył pochwały  pracownikom firmy ArcelorMittal z 1904 roku za pierwszorzędną jakość, która zachowała się do dziś. Belki stalowe były wówczas produkowane w trudnych, przemysłowych warunkach, dlatego jeszcze bardziej satysfakcjonująca jest ich długa żywotność.

Więcej informacji na temat Huty Differdange obecnie na stronie: https://constructalia.arcelormittal.com/pl/aktualnosci/2021/nasza-stal-w-idealnym-stanie-znaleziona-w-domu-z-1904-roku

Zdjęcia: ©ArcelorMittal

Buduj ze stali

realizacja estinet.pl

Zapisz się na nasz newsletter